KAITSE BENSIINIMOOTORILE – RVS® ENGINE PROTECTION & RESTORATION

Bensiinimootoritele mõeldud RVS kaitse tekitab mootori metallpindadele uue nano-keraamilise kihi, mis ühineb keemilise reaktsiooni tulemusena metalliosakestega. Tulemuseks on metallist tugevam, kõrgema temperatuuritaluvuse ja madalama hõõrdeteguriga pind. See kaitseb silindriseinu, nukkvõlli laagreid ja teisi mootoriosi  kulumise eest ning taastab juba kulunud pinnad praktiliselt algsele tasemele.

RVS-iga töötlemise tulemuseks on madalam hõõrdemoment ja sellest tulenev madalam kütusekulu (keskm. 5-10%). Mootori surveaste ja õlirõhk taastuvad peaaegu tehasenäitudeni, tõstes  mootori võimsust. Sõiduato mootor muutub vaiksemaks, paljudel juhtudel kaob mootoriklõbin täielikult. RVS  töötlus kestab kuni 60 000 km – seda ei pea kordama iga õlivahetusega.

Saadaval kolme suurusega neljataktimootoritele: õlimaht kuni 2 liitrit, kuni 4 liitrit ja kuni 6 liitrit.

Tellimiseks võta meiega ühendust siit >       Loe kasutusjuhendit siit >

KAHETAKTILISTELE MOOTORILE – RVS® 2-STROKE ENGINE PROTECTION & RESTORATION

Kahetaktilistele mootoritele mõeldud RVS kaitse tekitab mootori metallpindadele uue nano-keraamilise kihi, mis ühineb keemilise reaktsiooni tulemusena metalliosakestega. Tulemuseks on metallist tugevam, kõrgema temperatuuritaluvuse ja madalama hõõrdeteguriga pind. See kaitseb mootoriosi  kulumise eest ning taastab juba kulunud pinnad praktiliselt algsele tasemele.

Saadaval eraldi spetsiaalsed tooted: kuni 125 m3 mootorratastele ja kartidele ja kuni 500 m3 mootorratastele, lumesaanidele jne.

Tellimiseks võta meiega ühendust siit >       Loe kasutusjuhendit siit >

 

2014 SMART SURFACE OÜ